Zabari...

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Booze Brothers wrote:sta govoris...
Ma pusti udarili mi skembici u glavu pa ne znam sta pisem
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

to za govna...Salama bi se odushevio... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Booze Brothers wrote:pa jesi li ishao malo da ih spijunirash na nekim njihovim forumima...spremaju li se na jna i posetu kuci cveca...
Njihovi forumi bas i nisu nesto poseceni,bar oni na koje sam ja naisao.Valjda je to zbog toga sto su pod stalnom prismotrom murije,zabranjeno im je bilo jedno vreme da bilo sta kace na ogradu.Pa i sad nemaju nista na ogradi sem onog transparenata"Fino al ultimo bandito".Inace taj transparent je naziv jedne pesme "Banda Bassoti"-oi punk grupe Red skinheads-a(skinsa komunista)kojih bas dosta ima u Italiji.Tu pesmu si mogao i da cujes ako si pogledao klip koji sam postavio(onaj gde navijaci livorna idu na gostovanje u Rim protiv Lacija).

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

otkaceni profesor wrote:
battere wrote:Мора да су одушевљени што долазе у државу где се највећи клубови зову тако како се зову и имају у грбовима то што имају. :lol:
Ma ludaci. Upoznao sam neke od Livornesa i samo pricaju o Titu :lol: . Neki od njih su zadrti staljinisti(zamislite tu bolest-zivis u zap. Evropi i lozis se na Staljina :?: :?: :?: )koji su bili razocarani kad su culi da se Staljin i Tito nisu podnosili. Ma oni su komunisti iz fazona,ne znaju puno o tome nego furaju nesto sto misle da je originalno.
Ne bih se slozio sa tobom da bas nista ne znaju o politici i da to rade iz fazona.To za Staljina i Tita ne znaju verovatno.Ali moram da ti kazem da je sama pokrajina Toskana a narocito grad Livorno i okolina tradionalno levicarski region poznat po jakom partizanskom pokretu narocito za vreme 2 svetskog rata.Dalje,navijaci Livorna su uspeli da ubede svoje igrace(sto jos nikome nije uspelo)da igraju za mnogo manje novca u svom klubu i da ne jure za parama.Primer za to je Lukareli najbolji strelac kalca prosle sezone koji je odan klubu i ideologiji.A NE KO OVE NASE PICKETINE IZ SRBIJE CIM ZAIGRAJU MALO BOLJE PRODAJU SE.S OBZIROM KAKO IGRAJU NE BI IM DAO NI 10 000 DIN MESECNO,PA NEK ONDA TRCE PO TERENU.TU MISLIM NA SVE FUDBALERE MERIDIJAN SUPER LIGE.Liga nije "super"nego je sranje al nema veze.

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

pistol wrote:.Dalje,navijaci Livorna su uspeli da ubede svoje igrace(sto jos nikome nije uspelo)da igraju za mnogo manje novca u svom klubu i da ne jure za parama.Primer za to je Lukareli najbolji strelac kalca prosle sezone koji je odan klubu i ideologiji.
Овог Лукарели-ја хтео овим летом купити Зенит па спреман био платити колико год треба пара, чак сам Лукарели реко да није сањао такав сјајан контракт нигде у Италији који предложио Зенит, али због Ливорно, због својег града остао се у Италији и никоји паре му не треба..тако је реко

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Poslednja informacija iz "Sporta" navijaca Livorna u Bg dolazi 500 ako im je za poverovati.

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Livornesa ce doci do 200 max...dolaze pravo na tekmu i odmah posle tekme - pravac kuci...nema slikanja pre utakmice, nema slikanja posle utakmice, nema druzenja...kuca - tekma - kuca...

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

forum_admin wrote:Livornesa ce doci do 200 max...dolaze pravo na tekmu i odmah posle tekme - pravac kuci...nema slikanja pre utakmice, nema slikanja posle utakmice, nema druzenja...kuca - tekma - kuca...
Moguca je i ta varijanta,videcemo...Protiv Pasinga u kvalifikacijama za kup UEFA u Austriji ih je bilo 60

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Znal iko sto talijana tako malo ide na gostovanja?Jel samo zato sto su picke il sta?

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

smrtfasizmu wrote:Znal iko sto talijana tako malo ide na gostovanja?Jel samo zato sto su picke il sta?
Zavisi koja je tekma u pitanju,jednostavno oni nekad ni kod kuce nece da dolaze kad nije atraktivan protivnik.Secam se pre 2 god kad je Partizan igrao u Rimu protiv Lacija,Lacijala je bilo jedva 5000 na celom stadionu.Nego,vi "Robijasi"onomad ste rekli da cete da idete na Livorno-Lazio evo sad Livorno igra u Beogradu tako da opusteno mozete da navratite :wink:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

njih ako uopste dodju bice 60-tak...max 80...
kommie scum... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

pistol wrote:
smrtfasizmu wrote:Znal iko sto talijana tako malo ide na gostovanja?Jel samo zato sto su picke il sta?
Zavisi koja je tekma u pitanju,jednostavno oni nekad ni kod kuce nece da dolaze kad nije atraktivan protivnik.Secam se pre 2 god kad je Partizan igrao u Rimu protiv Lacija,Lacijala je bilo jedva 5000 na celom stadionu.Nego,vi "Robijasi"onomad ste rekli da cete da idete na Livorno-Lazio evo sad Livorno igra u Beogradu tako da opusteno mozete da navratite :wink:
Namjeravali smo navratit,i pare smo skupili,al sjebase nas druge vrste obaveza,te cinjenica da ce talijana bit prilicno malo a da grobari bojkotuju,pa smo skontali da je bolje malo sacuvat para...doduse,nesto od skupljene love ulozio sam u kanadski viski,pa se ni ja ni columbia bas i ne sjecamo noci s utorka na srijedu navecer :D
Ipak drug,hvala na pozivu...sto se tice tog za Livorno-Lazio vize vec ganjamo,a covjek kod kojeg trebamo ic non-stop zove...
A sto se tice talijana i njihovih gostovanja...Boze sacuvaj

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

kao i uvek zabarska pedercad se nisu pojavila na evro gostovanju...ovog puta komunjari...
mada sam licno ocekivao njihov dolazak jer nisu nikada ni gostovali po Evropi ranijih godina...najbolji zabari koji su bili u BG-u zadnjih godina su Kjevovi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Stvarno ih ne kontam...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

sline
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

Post Reply