Stone Knights 2004

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Zahvaljujem u podrobnim informacijama...nemoj da brines necu nikom da kazem! :lol:

Mi radimo na slican nacin...boja za beton i cetkice...jedino sto nikada nismo koristili sablone! :wink:

hvala jos jednom i srecan rad! 8)

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Usamljeni hashishar wrote:Zahvaljujem u podrobnim informacijama...nemoj da brines necu nikom da kazem! :lol:

Mi radimo na slican nacin...boja za beton i cetkice...jedino sto nikada nismo koristili sablone! :wink:

hvala jos jednom i srecan rad! 8)

Nema sta da se krije, nije bitno scim se radi i kako, vec ideja koja treba da se ostvari...
:wink:


BOOZE BROTHERS@ Nisam to ja... to je brat od mog najboljeg druga... :lol:
Image

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Ovi barijaci su mnogo dobri.. ne znam grupu sa lepsim barijacima.. ozbiljno... i zastave su takodje dobre... parola, ma sve... samo da su vam dali pirotehniku..

Svaka cast i samo napred....
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

SUTRA 27.08. u 17h pocinje utakmica izmedju FK FUTOG - FK FRUSKOGORAC. Svi Kamenicani idu (veliko zainteresovanje) pogotovo zato sto ce doci do bliskog susreta (daj boze kontakta) sa Grobarima (koji idu na Vojvodinu) na sredini puta. Vise o tome sledeci dan tj. sutra uvece! POZ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
SK STAND FIRM!
Image

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Ајде срећно и ако Бог да да нам се јавиш с пар трофеја у рукама
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

3 KOLO ( 27.08.2006. ) Vojvodjanske Lige - Zapad ( 4 liga Srbije ):

FUTOG Viskol - FRUSKOGORAC 1:2 (0:2)



Dansa je bio EXTRA dan. Za nasu malu ligu i sobzirom da se igralo dalje od Novog Sada tj. Sr. Kamenice, veliki broj Kamenicana ( SK ) se odazvalo pozivu. Razlog je bio taj sto je bila spremljena akcija da se iz Kamenice ide peske kroz bulevar u N.Sadu i da se susretnemo sa Grobarima (koji su isli na Vojvodinu), pazi te sada, ideja je bila da se krene 1 na 100 da bi se vise culo o SK navijacima (LUDO) ali dolaskoma u N. Sad na samom pocetku most nas je sacekala patrola, koja je odmah potom zvala pojacanje. Kod stadiona Vojvodine (u blizini) se pojavio veliki broj Zandara kao i prasinara, koji nam nisu dozvolili nastavak puta vec su nas preusmerili kroz drugi deo grada (preko Limana) tu je bilo malo cimanja kao zakasnicemo na bus ali nismo postigli sta smo hteli. U tom momentu prolazi bus pun grobara i verovatno ne znajuci ko smo pocinju da nam masu i da nas pozdravljaju kao svoje, da bi se iznenadili kada su videli kako masa dize kurac i krece u zaletanje na bus. Naravno nasa policija je to sprecila i prosledila na drugi put (akcija propala), nakon toga dolzi voznja busevima do Futoga (masa skenjana). Izlaskom kod stadiona FK FUTOG Viskol, docekuje nas opet veliki broj policije i prate nas do stadiona, kod ulaza dolazi do cimanja oko naplacivanja ulaza da bi na kraju nasa uprava platila ulaz. Smestamo se u kop i pocinjemo da navijamo, padaju dva gola zaredom i masa divlja. Posle polu vremena predsednik domaceg kluba dolazi do nase tribine i pocinje da vredja i da proziva masu, svi mu odgovaraju i dolazi do sukoba sa policijom, smiruje se situacija. U drugom polu vremenu 10-tak SK odlazi van stadiona da kupuje pice da bi u tom momentu istrco sa par likova precednik kluba Futoga i sa vilama u ruci nasrnuo na dvojicu nasih, svi izlecu sa stadiona (preskakanje ograde) i dolazi do sukoba izmedju mestana i SK. Predsedniku otimaju vile iz ruku obaraju ga na zemlju i pocinje gazenje njega i svakog ko je prisao da mu pomogne. Policija ulece u guzvu i pada dosta ljudi i dolazi do opsteg haosa, neke od SK obaraju na zemlju i hapse dok ostali napadaju policiju zbog hapsenja (OPSTI HAOS), dolazi hitna pomoc po redsednika domaceg kluba jer zadobija teske povrede. Jednog od vodja brutalno hapse na sta on reaguje napadom na policajaca (gde mu je bio kraj). Smiruje se situacija ostale privodjene odvode u stanicu i automacki dobijaju krivicne za nasilnicko ponasanje na utakmicama. Uhapseni se vracaju kuci tek u 21-22h u Kamenicu a SK koji je napao policajca je sproveden u KPZ. JBG! Mi ostali treba da idemo na info razgovor od nedelje i da cekamo sudjenje (naravno u toj prici sam ja ali najsmesnije je sto sam ja vukao jednog od napadaca da nebi bio uhapsen i ladno nas pandur obori na zemlju i stavi lisice i padnem a da sam bar nesto odradio). Slike govore sve, jedino sto slike sa tuce nema jer sam sve slike izbrisao u stanici jer je to bio prvi dokaz protiv SK (naravno oduzeli su mi foto i pregledali ga, a kada su videli da nema dokaza ostala im je samo pismena izjava i nista vise).

POLAZAK IZ KAMENICE:
Image


PRECRTAVANJE GRAFITA NA NASEM MOSTU (sto su odradili Worst Boys iz Veternika):
Image


PRATNJA ACAB u N. Sadu:
Image


PREPIRANJE SK SA ACAB oko pravca kretanja u N. Sadu:
Image


KOP Stone Knights-a (polovina fali jer je zadrzana na ulazu (cirkanje piva):
Image

PS: Zao nam je sto nemozemo da vam docaramo sa slikama dogadjaj u toku tuce, ali brisanje tih slika neki od optuzenih ce moci da se izvuku sa manjom kaznom.

Sada mi je stigla informacija da je predsednik kluba FUTOG Viskol zadrzan na lecenju ali da ce i on biti sproveden u KPZ sa krivicno jer je napao goste sa vilama i izazvao tucu na utakmici!
Image

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

E nka je gadura...nikada mi nije bilo jasno kako se tako neki likovi primaju...zamisli prdsednik koji te juri vilama! :lol:

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Ajde prvo da se zahvalim u ime svih na ovako iscrpnom izvestaju...

A drugo...Mogu da mislim kakva to zurka bila ceo dan...

Sjajno ste se proveli vidim, naravno vi koji niste uhapseni...

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

forum_admin wrote:Ajde prvo da se zahvalim u ime svih na ovako iscrpnom izvestaju...

A drugo...Mogu da mislim kakva to zurka bila ceo dan...

Sjajno ste se proveli vidim, naravno vi koji niste uhapseni...
Ja sam pravo iz stanice dosao da dam izvestaj, a moram nesto da demantujem, onaj za koga sam mislio da je sproveden od SK u KPZ je ustvari uspeo da pokida lisice i pobegao preko njiva za Kamenicu, NE MOGU DA VERUJEM!
Image

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Видими да је било забавно 8)
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

VILE - tradicionalo oruzje za borbu protiv gostojucih navijaca...

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

E braco najebao sam ali ovog puta stvarno! Danas mi je stigla krivicna prijava (344 st1 i 2 KZ nasilnicko ponasanje na utakmicama) a vec imam ono sranje za N. Stroj koje me ceka sada u septembru, najebao sam ko zuti. Zena mi je vec pocela pretiti razvodom braka ako se nesmirim. Treba da se javim za dva dana u onu selendru od Futoga na razgovor, kada sam saopstio svom advokatu detalje i da treba da ide samonom rekla je OK ali + ovo ti nije trebalo pogotovo pred vece krivicno delo. U sredu cu vam ispricati kako je proslo i da li ce nastaviti dalje da me krivicno gone... :?
Image

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Ма биће све у реду ионако против тебе лично немаку никакве доказе по тој основи можда би могли да те терете за ометање службеног лица на дужности пошто си отргнуо ортка од пандура једино то али за насилничко понашање не могу 8)
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Tebe druze izgleda bas hoce...ove godine te krenulo muski...malo mi je cudno da su bre tako ekspeditivni...u roku od dan su oni tebi vec prakticno presudili i gone te krivicno...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Takav ti je navijacki zivot...ni ja ga ne volim! :lol:

Gledaj samo da se izvuces bez cuze! :wink:

Post Reply