Stone Knights 2004

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Ne daj se...drzimo ti fige...bitje sve ok ...nego kad pomenu zenu secam se kad je meni moja nesudjena (hvala ti boze dade mi sochiva na vreme pa progledah) srala shto idem na tekme ..ja sam je doveo na tekmu i nikad vishe nije zucnula...narednih mesec dana ...onda sam progledao :D

shalu na stranu...nadamo se da ti je advokat dobar i da ces se izvuci....
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

U Advokatica je borbena i vatrena, samo kad se setim kako je skocila na istraznog kad sam zimus imao sudjenje, a tek pandurima koji su me sprovodili u KPZ, zato sam je i zvao da ide samnom na informativni razgovor jer ona nece dozvoliti da se ponasaju kao kerovi, a + taj ortak koga sam izvlacio je moj rodjeni brat (zato sam i uleteo i pored vec jedne krivicne) za njega sam isto angazovao mog advokata ali njemu se nece pisati dobro jer je on ucesnk tuce i to bas...

Ma ko im J*** Ma***r samo imam da kazem:

ACAB
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

znachi unduri novosadski krenuli da karaju... :x
i shta kazesh lik sjebao lisice :roll: :D
Drz' se zmaju...jebiga to se u nabijachkom svetu deshava...ljudi moraju biti svesni rizika...ali veruj u dobar epilog...samo se ti drzi advokata tog...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Booze Brothers wrote:znachi unduri novosadski krenuli da karaju... :x
i shta kazesh lik sjebao lisice :roll: :D
Drz' se zmaju...jebiga to se u nabijachkom svetu deshava...ljudi moraju biti svesni rizika...ali veruj u dobar epilog...samo se ti drzi advokata tog...
Danas je bio taj dan. Otisao sa advokatom i sredio sve, toliko je bilo kratko i jasno bez dokaza da izgleda nece ni biti podizanje krivicne, kako kerovi postanu fini kad dodjes sa advokatom a jos je zensko (dobra 8) ) iskusna u ovakvim stvarima, a bode ko zolja... :wink:

A sto se tice onog lika sa vilama: Slomljen nos, naprsla rebra, nije isao kod doktora a posto se sve odigralo van terena nemoze da bude 344 vec samo prekrsajna prijava, sve je predato tuziocu a sada ce mo videti sta ce da bude (moram da napomenem da nemaju ni jedan cvrst dokaz sem rekla kazala, a nase price su skroz poklopljene a on je jedan) :twisted:

A onaj nas SK koji se izvukao iz lisica je dosao sam u stanicu (danas) i prijavio se, a prva stvar sto im je rekao: Nemoj te kupovati lisice MADE IN CHINA! :lol:
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:smt023
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

03.sept 2006. 04 KOLO Vojvodjanske Lige - Zapad (4 liga Srbije)

Odigrana je utakmica u Turiji, izmedju:

MLADOST - FRUSKOGORAC 2:0

Veliki poraz za Kamenicane, iako je bilo dosta borbenosti medju novim igracima Fruskogorca, Mladost iz Turije je dokazala da uigranost i sloznost igraca (koji se dugo poznaju) mogu da pobede ne uigrane mlade "talente". Da predjemo na ono najbitnije, brojnost na gostovanju 10-15 SK, organizovan prevoz (kako se snadjes). Salu na stranu, posto se nije uspelo organizovati bus za prevoz SK, reseno je da prva ekipa ide da brani svoje boje u turiji i da da podrsku svom lokalnom klubu, iako je bilo vise akcije na strani domacina navijaci iz kamenice nisu ni na tren stedeli glasove, podrska je bila 100%. Iza transparenta "KAMA-MAMA" se naslo 15-tak Kamenicana koji su bodrili svoj klub iako se od samog pocetka moglo primetiti da sledi poraz. Dobro zezanje, nije bilo incidenata (miroljubivi domacini sa jako lepim stadionom), ACAB u velikom broju (vec smo na glasu :twisted: ), u svakom slucaju jos jedna lepa uspomena sa gostovanja. :wink:

PS: Fotografija nema jer foto aparat nije ponesen, ali proba cemo da neke fotografije uslikane sa mob prebacimo na komp. (sto znaci slike u narednih par dana)!
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

05. KOLO Vojvodjanske lige - Zapad

10.09.2006.

FRUSOGORAC - ZELEZNICAR 1:0 (0:0)

Danasnji dan je bio smor, kao prvo neki koji su bili zaduzeni za transparent KAMA MAMA su zaboravili da ga ponesu sa sobom, tako da se prvih 15 minuta sedelo i bez navijanja. Ali kada je stigao transparent masa kao da je podivljala, grlo se nije stedelo. I ako su igraci pokazali losu igru navijaci su ih konstantno gurali sa pesmama, najzanimljivije je bilo sto se zadnjih 25 minuta u prvpm polu vremenu pevala jedna pesma bez pauze (..Daj gol, samo gol, zivot dajemo za gol....). Na polu vremenu neki su vec poceli da pricaju kao curice koliko su vristali u prvom poluvremenu. Drugo polu vreme takodje prvih 15 minuta sedaljka, polu prazna tribina + SUNCE. Zatim se ekipa okuplja i opet pocinje da trosi svoja grla, i opet kao u polu vremenu se peva ista pesma ali sada jos glasnije (pridruzuju nam se lokalni matorci 8) ), sve do momenta kada je jedan od zelenih zabio zbunjenom golmanu glavom gol, slede prepiranje igraca Zeleznicara sa sudijom, cak i kontakt zbog kojeg sudija vadi crveni karton i salje golmana protivnicke ekipe u svlacionicu, masa divlja i pesme polako pocinju da klize jedna za drugom, Kamenica se orila. Iako je bilo u nekim momentima lose ipak momenti kada grmi tribina su opravdali sve koji su dosli smoreni na utakmicu.
Aveti su najavili svoj dolazak ali bez exponiranja, nisam ih primetio ali iako su bili nisu se pokazali.

Neke od fotografija sa utakmice (nisu izdrzale baterije tako da i nisu neke fotke :oops: ):

Image

Image

Image

Imagehost - PicTiger
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

DEMANTOVANJE zadnje izjave! :?

Aveti nisu bili u Sremskoj Kamenici niti su imali nameru da dolaze jer grupa AVETI ne postoje (jer je grupa ugasena). Neko je bacio buvu za njihov dolazak.
Image

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

STONE KNIGHT wrote:DENATOVANJE

:smt005 :smt042 Hahahahhahahhaha :smt043 :smt044
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

So long, Aveti...toliko o PK ekipi...

Boli vas kara...imate dve godine a vec mozete da se pohvalite da ste ugasili jednu navijacku grupu...i to bukvalno...

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

E pozdrav momci, dugo me nije bilo..... SUDJENJE sad sam stalno u medijama. I ako je van teme moram da kazem da moji SK furaju svuda iako mene nema, JBG treba skupiti 72000 din za advokata (4 dana izlaska), jedino sto je za pohvalu sa moje strane jeste sto se cela ekipa SK skupila i dali su mi malo novcane pomoci, ovo je jos jedan dokaz koliko SK vredi.

Sudjenje odlozeno za oktobar, pocinje sve da bude klimavo, zadnje sto sam saznao, AFANS (Antifasisticka Akcija N. Sad) nam je od samog pocetka namestila igrariju zajedno sa Ligom (LSV).

ZAMISLI: Nestala im traka cele tribine, niko se neseca sta je tacno bilo, na slici po izlasku nas 18torice svi koji su sedeli su nasmejani, a u optuznici pise da su ugrozeni i prestravljeni.

NECU PRENOSITI IZVESTAJE SK U NAREDNIH NEDELJU DANA... TREBA DODATNO ZARADITI ZA ADVOKATA,

Sloboda se lako dobija, a na utakmicu je najlakse otici!

POZDRAV IZ KAMENICE!!!
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

samo guraj...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

EVO IZVESTAJ OD Stone Knightsa koji su bili na utakmici:
SK junior wrote:06 KOLO Vojvodjanske lige - Zapad

FK KULPIN -FK FRUSKOGORAC 0:0


Utakmica odigrana u Kulpinu sa neresenim rezultatom iako su i jeda idruga strana pokazale veliku borbenost. Mestani priredili lep docek Kamenicana, kafana je bila prepuna i veliko raspolozenje mestana i Kamenicana. Po prvi put SK je organizovano busom otisla da bodri svoje ljubimce, iz Kamenice je otislo oko 50-tak SK + lokalni matorci (stara garda). Bio je viliki broj policije kao i pitomaca Zandarmerije (vec smo na losem glasu), u pocetku dolazi do cimanja sa jednim od staresina ali lepe reci su promenile sve, npr. isti taj staresina je povuko koji gutljaj Sremacke domace rakije 8) . Navijanje solidno, u nekim momentima i preforsirano ali za pohvalu. Domacini su na kraju utakmice pozdravili Kamenicane iz razloga sto prate svoj klub bezobzira gde se igra i ishod rezultata. Slika nema, tj. uslikano nesto mobilnim (nadamo se da ce se slike prebaciti na komp).
Image

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

nema bas veze sa Knights-ima ali ima sa Kamenicom...

Ko je ovaj...navijac Vose iz Kamenice ???

Image

Ala se isarao ko slikovnica...

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Evo mene posle dugog perioda pauze. Jbg morao sam da dodatno sljakam zbog placanja advokata, ali nema veze, vazno je da sam se vratio. Sto se tice Stone Knightsa oni rade neprestano, sutra izvestaj zadnje tri utakmice (sto nije izbacano na forumu)! POZDRAV SVIMA!

PS: Lik sa slike (isarani) je jedan od Knightsa, kao sto sam rekao mnogi iz SK ekipe su pratili Firmu dugo godina pa im Vosa dodje kao prva ljubav, ali zato se SK razradjuje i organizuje da moze da se svrstava u dobre navijacke grupe Srbije, bezobzira sto su u nizoj ligi!
Image

Post Reply