FRANCESI

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

sutra idem na psg-renns pa saljem izvestaj a mozda i fotke ako nadjem neke da mi prebace na komp :lol: :lol:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ma nemoj..ti ides?

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

Usamljeni hashishar wrote:Ma nemoj..ti ides?
sta hoces ti bre karane!!ps.bolje me povezi sa nekima da neidem sam na tekmu
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

u subotu igra PSG6LION? stizu lionovi i bice akcije na njih,cuo sam se sa jednim likom sto me s*** povezao sa njim,tako dacete imati izvestaj i nadam se fotke!!!

EDIT

Ti kao da si od juce...nema pisanja imena na forumu !!!!!!!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

juce me je pinoce udostojio direktne veze sa atmosferom koju su napravili parizani na tekmi sa Kaenom preko fona...ocekujemo detaljan izvestaj...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

pozdrav svima!!!!!!!!!juce sam bio na tekmi psg-kean,nasao sam se sa nasim momcima iz bulun boysa i karsud ekipe!!prvo sam se nasao sa 2 lika u gradu odatle metro do stadiona,nalazenje blizu stadiona u pabu sa ekipom karsud,par piva sa njima tu i pravac stadion!!!prvih 15min se nije uslo na stadion zbog bojkota-losih rezultata igraca!!ulazak na stadion,mi smo usli medju zadnjima,karsud siri parolu posvecenu decku koji je poginuo prosle godine,kacenje srpske zastave.....!!!!!navijanje nije lose,pesme smesne melodije sto su se kod nas koristile 90god!!!!5 bubnjeva okaceno ka istoku 5 ka zapadu isto tako i 2 lika sa mikrofonom i megafonom i vodi se navijanje!!!2 poluvreme na drugoj srani bulunji kace ogroman transparent sa imenom onog lika,zapalili neke svece jebem liga tako je izgledalo,i jedna baklja upaljena!!!!kean postize gol pred kraj i istog momenta karsud napusta stadion u nameri da iscekicaju igrace da ih prebiju!!!ali nista od toga jel je murije bilo svuda oko izlaza de se igraci cekaju!!!!karsud broji oko 30-tak momaka od toga ima 5-6 srba jedan ima zabranu od 3 meseca zbog nekog incidenta,a ostatak je aktivan na svim tekmama!!!ostali momci iz karsuda su francuzi koji znaju nase psovke i kojima je uzrecica BRATE :lol: !!!!!posle neuspele akcije na cigane,zaputili smo se u iris pub gde oni stalno blejei tamo cirkanje do 3h,posle toga u neki klub alkohol ribe........to je od prilike to!!!!u nedelju se ide u okser i najavljen je dolazak 80 huligana utrehta da dolaze u okser da napadnu parizane....
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

fin izvestaj...kakva je murja u poredjenju sa nasom...kojih su godina parizani...u kom su fazonu....ultra ili hool...?da li prate nasu scenu...?koliko je arapa na stadionu...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

murije se ovde mnogo plase ovi nasi momci kazu da je nasa murija gora ali ovde se dosta zentaju murije!!!godiste pa jebemli ga ovi sto sam bio sa njima sve su momci od 75god do 82god,fina ekipica!!!!od prilike kazu da imaju oko 150 pravih momaka za tuce ali pola njih mora na dan tekme da se javlja muriji zbog te zabrane,i cela ta ekipa karsud je casual!!!!ostali na tribini su onaj fazon sal,kapa,dres....arapa i crnaca pa sta mislis :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

pinoce wrote:murije se ovde mnogo plase ovi nasi momci kazu da je nasa murija gora ali ovde se dosta zentaju murije!!!godiste pa jebemli ga ovi sto sam bio sa njima sve su momci od 75god do 82god,fina ekipica!!!!od prilike kazu da imaju oko 150 pravih momaka za tuce ali pola njih mora na dan tekme da se javlja muriji zbog te zabrane,i cela ta ekipa karsud je casual!!!!ostali na tribini su onaj fazon sal,kapa,dres....arapa i crnaca pa sta mislis :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
da od nase scene znaju za cigane i grobare slabo su upuceni!!!!!SAD ZNAJU I ZA OFK BEOGRAD I BLUE UNION :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

j

Post by pinoce »

OKSER-PSG.....u okseru juce psg pobedio!!!!na gostovanje smo krenuli u dvoje kola,zezanje,cirkanje...sve do ulaza u okser gde nailazimo na zandare i rutinsku kontrolu!!!tu snjima malo smaranje i nastavljamo put!!!stizemo u okser i dobijamo informaciju da su zandari provalili za plan utrehtovih i od njih nigde nikog!!!par piva ispred paba sa nekim kezualcima okserovih,i na stadion!!!a tamo mladja ekipa buluna pravi haos sa zandarima,tuca koja je trajala oko 1 sat!!!!polupana kola,kombiji zandarski,a zandari uzvracaju suzavcima i gumenim mecima!!!!sve se to nekako zavrsilo,i ulazimo na stadion!!!!parizani ne pevaju zbog losih rezultata,vec samo kace neke parole upucene igracima.......!!!okserovih u kopu oko 150,parizana oko 800u kopu...
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Znaci Ultras Auxerre su bulja... :(

Na kojoj ste tribini bili, na onoj sto smo mi bili prosle godine ili nasuprot UA?
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

ultra ljabu,i oni i pesme!!!!ali se trude cimaju se!!!sve su mladji momci sem te kao prve ekipe koju cine momci od 25god
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Sa kim si isao na gostovanje,znaci definitivno si upao u grupu...(moze i na PM)

IZDAO SI OFKU IZDAO SI NAS OD SADA MOZES DA NAVIJAS I ZA SPARTAK SPAS :salut: ^)*^ @^
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

na gostovanje sam isao sa ovim nasim momcima i francuzima,kolima se ovde ide na gostovanje zbog morije da ih nesmara!!!a momci su super likovi stalno se cujem sa njima.....sve u svemu nije lose
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

Post Reply