OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Thu Nov 24, 2011 11:05 am

Prolaz OFK Beograda
6
32%
Prolaz Partizana
6
32%
Penale pa sta bude
7
37%
 
Total votes: 19

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by NeVla »

Image
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by NeVla »

tada smo ih dobili ! :cheers:
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

da,da... evo desavanja od posle te tekme...

Sudijski odbor FSS sankcionisao greške arbitara na utamici između crno-belih i "romantičara". Glavni arbitar dobio lošu ocenu, jer u dva navrat nije isključio Ivicu Kralja. Pao i pomoćnik Borović, pošto je signalizirao nepostojeću ofsajd poziciju kod Oditinog gola
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... K-Beogradu
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by NeVla »

Booze Brothers wrote:da,da... evo desavanja od posle te tekme...

Sudijski odbor FSS sankcionisao greške arbitara na utamici između crno-belih i "romantičara". Glavni arbitar dobio lošu ocenu, jer u dva navrat nije isključio Ivicu Kralja. Pao i pomoćnik Borović, pošto je signalizirao nepostojeću ofsajd poziciju kod Oditinog gola
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... K-Beogradu
svaka cast za arhivu :) Booza hodajuca knjiga :salut: :cheers:
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by ofkovac »

bitna utakmica u nikad gorem momentu, videlo se protiv radnickog da smo bez tandema pavlovic-purovic slabiji bar 30% u ofanzivi, jednostavno takac ne moze, preveliki zalogaj je za njega, odbrana nikako ne funkcionise, opet smo primili gol posle prekida, opet nasa greska, dokle vise??? kao igrali smo dobro, ne slazem se, grobosi su imali lagane meceve zadnje vreme i sad su odmorni, kompletni, bas ce nam biti tesko, svaba ce gotovo sigurno igrati zatvorenije i probati da izgura x sto je mozda i dobro zbog loseg vremena ali se postavlja pitanje sta cemo ako ga primimo prvi, kvalitetni treneri moraju da racunaju na scenario koji mu i ne ide na ruku, ja nisam skolovani trener ali da jesam aleksa bi mi poceo uz takaca sigurno, vezni red mora da bude odlucniji, poceli su da igraju po difoltu, ako se pridje u liniji sa sesnaest centrira se u kazneni a dal uopste imamo igraca tamo to nije bitno, znam da delujem kao pesimista ali to je nasa realnost, ostaje nam da u sredu grmimo svih 90 minuta i nadamo se da ce nasi igraci konacno proraditi protiv jugoslovenskih timova...

WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by WAZOVAC »

moje misljenje je da imate dobre sanse jer se igra samo jedna utakmica pa se mozete zatvorit i jednom bljesnut zabit gol i opet se povuc.iako mislim da ni x nije nerealan a kod penala je sve moguce.kako god mislim da bute prosli.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by BW_casual »

nekoliko fotografija sa poslednjeg treninga pred utakmicu sa Partizanom :arrow:

Image

http://img824.imageshack.us/img824/4310/trenpfc2.jpg

Image

Image

Image

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

super...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

Najave za utakmicu protiv partizana:

Neoficijelni sajt: http://www.ofkbeograd.net - bome baš kompletna najava!

Oficijelni sajt: http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=najava&show=508
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

Intervju pred tekmu koji je napravio bilke...

ALEKSANDAR STANOJEVIĆ
Sreda, Kup?
- Eliminaciona utakmica, znamo šta može da donese i da odnese, tako da nastupamo i ulazimo u nju u skladu sa našim ambicijama. Kup je uvek posebno takmičenje, a mi želimo da nastavimo niz koji imamo, iako znamo da nas očekuje teško gostovanje. Karaburma, dobar tim OFK Beograda, biće to neizvestan duel i za njega se spremamo.
Da li igrači više razmišljaju o Zvezdi ili o OFK Beogradu?
- Verovatno da su više skoncentrisani na OFK Beograd, ali ne možemo da kažemo da u podsvesti ne razmišljaju o Zvezdi. To je prirodno i normalno, iako ne spominjemo večiti derbi, već kroz analize govorimo samo o gostovanju na Karaburmi, što je prirodno. Nadam se da to oko derbija neće uticati na glave igrača, pošto je kup rival jako nezgodan.
Mešate karte u sredu?
- Uvek sastavljam najbolji mogući tim u datom trenutku. Što se tiče moje fudbalske filozofije, vodim se time da imam dva podjednako jaka tima i nemam šta da pričam više o tome. Nije bitno da li igra ovaj napadač, bek i vezista ili onaj drugi, jer mi smo napravili dobru ekipu. Dakle, ko god da igra, mislim da je to najbolji tim u datom trenutku i tako se i ponašamo.
Dosta doskorašnjih "romantičara" i u stručnom štabu, a i u timu?
- Ja volim OFK Beograd, čovek sam koji je proveo mnoge godine na Karaburmi, otac me je kao dete vodio na utakmice baš tog kluba, tako da nemam šta da krijem kada su u pitanju emocije.
Radiša Ilić, Babović, Stanković, Marković... Hoće li neko od bivših igrača OFK dobiti šansu na svojoj Karaburmi?
- Zaigraće neko od njih sigurno.
Utisak o igri OFK?
- Dobro poznajemo OFK Beograd, znamo je podigao formu u odnosu na start sezone, ali i da ima probleme sa povredama. Očekujem tešku utakmicu, jer smo favoriti, ali je i rival opasan.
Da li ste vežbali penale?
- Naravno, to činimo uvek pred svaku utakmicu. Radili smo to i pred Metalac jer, jednostavno, neisključujemo nijednu mogućnost, tako da se ponašamo u skladu sa tim. Bitno je da povređenih igrača nemamo.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Billy Bright »

Voleo bih da pogresim u proceni, ali mislim da cemo izgubiti danas... Uprkos nekakvoj igri, napad nam je nikakav, a odbrana poprilicno suplja, sto ne obecava plasman u polufinale... Partizan je zasiguno najbolji tim u Srbiji, ima odlicne igrace za nase uslove, ali eto, uzdamo se malo u Kup magiju, koja bi mogla i nas da pogleda... Mada, ponavljam, bice jako tesko...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Booze Brothers »

e danas bih, iako mrzim te kipe sa takvom postavkom, parkirao autobus pred golom, isto kao sto svi koji igraju protiv nas rade i pokusavati sa brzim kontrama... No, od toga nema nista, jer ce sastav biti skoro isti kao za radnicki... nema defanzive sa na primer pavlovskim... Partizani su preopasni, pokretljivi sa dobrim igracima u završnici... odbrana im i nije nesto posebno...
sa neke strane mi je drago sto su nas svi otpisali, cak i velika vecina nasih navijaca... sada je pravo vreme da se nesto napravi... ali kažem, sa postavkom od protiv KG-a, to nece biti lako... nadam se da ce mislima biti na mecu sa ciganima, no nas to ne treba previse da opterecuje... igramo utakmicu za spas sezone!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Unionisti di Shid »

Katastrasno!!!nikolic i petko jedini solidni!!!ofsajd kao kuca,nesudjen prekrsaj nad batiohom na ivici 16...itd...razlozi zbog neprolaska dalje+naravno ocajna igra nasih momaka...ali nemoze se protv 14-storice(sudijska 3-jka)nije alibi ali realno smo osteceni!!!mada nismo nista prikazali:(KATASTROFA
Image

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Garfield »

Gol iz ofsajda....

Idemo dalje...sezona je svedena na puko preživljavanje.....proleće totalni aut!

Švabo odlazi!!!Dosta je bilo!

Onakva generacija omladinaca, dva puta za redom prvaci države..bilo je tu materijala za seniorski tim..bar za trofej Kupa...ali kurac!! Švabo pakuj se! Zasitili smo te se...i mi i igrači i svi..
31300

Post Reply