Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by zoffmann »

probacu i ja kod drugara u kaficu da prikupim neke potpise....ne znam koliko cu uspeti,ali nije na odmet.
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

Romantic wrote:Obavestite ako se po gradu budu postavljali standovi, i gde... Pokusacu da nabedim sto vise ljudi mogu, ali ne znam da li bi oni udarili do omladinca, pa zbog toga... A okusacu se i u zavicaju... Ima peticija putem internet stranice , zar ne? Cini mi se da sam video
Kome god da je cim da dodje do Omladinskog moze da preuzme dokumentaciju sa naseg bloga - http://sacuvajmoomladinskistadion.blogspot.com/

Preuzme se word dokument i odstampas listove za potpisivanje peticije, ako nemas stampac odnesi u neku kopirnicu... Posle mozemo sa svima koji tako sakupe potpise da se nadjemo bilo gde u gradu ako im je daleko stadion, a cak mogu da nam potpise posalju na nasu adresu postom -

za Klub prijatelja OFK Beograda 1994
Mije Kovacevica 10 a
11060 Beograd
Srbija
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Romantic »

Skinuto, pocinjem... :salut:

zadnja
junior
junior
Posts: 191
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:41 am
Location: skolsko

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by zadnja »

zadnja ga vec uveliko kida...
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

sveži apdejt sa Omladinca uz još par informacija...

Ko kaže da Grad neće da ulaže u stadion! Evo, priključujemo se na toplovod koji piči u Mije Kovaečevića, Grad finansira! :shaking2:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I onda šok za mene... bio sam na stadionu prekjuce... opet krecu da vraćaju tribine na pravi položaj... ne vredi bre to ljudi, ne može od babe devojka... sve je trošno i trulo... kad su hteli prosle godine da stavljaju stolice na delove zapada, da ih zamene, polomljene sa novim, prilikom busenja ploce da bi mogli da stave srafove koji ce da drže stolice, ploče su pucale! i opet dižu ploče, kopaju zemlju, glinu tacnije, koja je usled klizišta sručila redove sa 90 stepeni na 45 i dižu ih na pravi nivo pa da to posle pojacaju betonom... to se radilo krajem devedesetih, ceo stadion sem istoka je tako uradjen, ali posle samo par godine ode sve ponovo... krenuli su od juga i kažu, ovo je kao ogledni primer, da vide kako će se to ponasati dalje pa ce odlučiti da li i na ostalom delu stadiona da to rade... ljudi ne vredi to, sve mora ponovo! Ne razumem sta to rade i diraju... džabe investicija. Grad mora da napravi tribine, ili da se resi vlasnistvo na neki drugi nacin ako oni nece da ga obnove... neka daju za dinar stadion, pa ako se ne uradi stadion kako treba posl nekog roka, neka se oduzme... ne znam sta drugo da kažem... ali ja se nadam i dalje da ce Grad ipak da spase svoj stadion! evo slika prvih radova...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

onda sam se ponovo prošetao ostatkom stadiona i uslikao jos dizaster delova... tribine sve vise i vise upadaju...

travuljaga polako kreće da rola...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

evo probacu da vam docaram kako su tribine izgledale posle tog osveženja i krpljenja krajem devedesetih godina! Jasno se vidi po fugnama da su se ploce ponovo slagale i da su vertikalni redovi vraceni na željenu poziciju....

Image

Image

Image

Image

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by zoffmann »

Pa nista ovo ne vredi....isti princip kao i kod krpljenja ulica,otvori se rupa na istom mestu samo kroz mesec ili dva....dok se stadion ne obnovi iznova nista dobro nece biti.
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

i sada jos važnih informacija sa on d fejs od d plejs sto bi rekle kolege sa bibisija...

Razgovarao sam sa nasim upravnikom stadiona i dobio par informacija... insistirao sam na tome da mi kaže koliko je OFK Beograd u poslednjih petnaestak godina uložio u održavanje stadiona... nije mogao da mi kaže pravu cifru, obecao je da ce da mi kaže tačniju ovih dana, ali po njegovom misljenju bar 1.5 miliona evra!
Kaže da su stolice kostale do sada oko 200 hiljada, da je pomocni teren i osvetljenje, bez dela koji je donirao FSS, stajao negde oko 150-200 hiljada, navodnjavanje terena gde se napravio bunar, kupljena pumpa za vodu, pa stavljene cevi i prskalice u terenu, da je to negde oko 20 hiljada, plus to renoviranje tribina, sredjivanje svlacionica, travnatog tepiha, izgradnja vip i novinarske lože, klupskih prostorija, asfaltiranje parkinga i unutrasnjih saobracajnica, ugradjivanje grejanja sa kotlarnicama, semafor, teretana, razna molerisanja i farbanja, pa onda taj projekat od 50 hiljada evra za saniranje klizista i ponovnu izgradnju zapadne tribine... nista, videcu da li ce ostati pri obecanju pa da mi kaže nesto približnije, ali ova cifra uopšte nije mala... Nikakva pomoc oko ovoga nije dobijena od Grada ili matične Opštine! Od njih smo dobili samo zid na zapadu, rampu na ulazu u stadion, nove golove, renovirane kucice za prodaju karata i mozda za jos neke sitnice... ako sam sta zaboravio prastajte...
Spartak, kojima isto kao i nama lokalna vlast nije zelela da ucestvuje u programu obnove stadiona, koje je preporucila Vlada, na primer pominje i apostrofira da je uložio u održavanje 70 hiljada evra... :compress: Koliko su ostali ulozili, ovi sto im lokalne vlasti i drzava grade nove stadione? Nista bre! A tako i treba dok se ne donese neki normalan zakon o sportu gde ce se znati ko pije, a ko placa i od cega ce se stadioni odrzavati! Dok to dodje, nas stadion nece postojati!
Takodje, zamerio sam mu sto su stavili tablu Stadion OFK Beograd. Ime stadiona je Omladinski i u vlasnistvu je Grada Beograda, mi smo samo decenijski korisnik! Slaže se da je greska!
Toliko za sada... Po meni, nista vise ne trebaju da rade na tribinama, pogotovo ne ovo krpljenje i pokušavanje da se spase ono sto je totalno propalo... Neka nas i zatvore, sramota ogromna!
Opet kažem, ipak se nadam da ce se konačno desiti nešto što je konkretno da se stadion sredi!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by pinoce »

idi bre tebra u kurac sa ovim slikama
jebem ti muku :? :?
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

Sve pohvale guardijanu na odlicnom klipu! Sirite dalje, radite jos slicnih stvari, svi se ukljucite u prikupljanje potpisa!

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

evo rezultata mislije - "od babe devojka vol. 2" -

Image

Image

Image

kazu, ako se ovo dobro pokaze da ce da sredjuju ovako... pa kako bre to da bude resenje, za par godine opet ce biti isto, samo jos gore... jel si zaustavio klizizste i dejstvo podzemnih i povrsinskih voda - nisi! Jel si stavio nove oblozne ploce i zamenio ove raspale - nisi! Pa kako onda ovo moze da bude resenje...? Kazu bio neki inzenjer i dao je garanciju da ce ovo biti kako treba 10 godina! :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... jel su to isto uradili pre petnaestak godine, jesu... i sta je bilo... posle jedno 5 godina krsendol...

ne pipajte nista bre, Grad mora da ulozi u svoj stadion konacno, isto kao sto je ulozeno u stadione sirom Srbije!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Pendula »

Bacanje para kojih i ovako nema....Treba ovako u kamenolom fazi da ostane jer samo tako moze nekom da zapadne za oko i da se pokrene ozbiljna pirica...A ovako ce samo da se skrpi da prodje to licenciranje i problem pod tepih
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

ne valja to...

i jedna vazna vest... konstituisana je gradska skupstina... mislio sam da ce i to da potraje ko zna koliko, bar znas kome da se obratis sada...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Belgrade Style
junior
junior
Posts: 139
Joined: Sat Sep 17, 2011 10:43 am
Location: Сива сенка беле тврђаве

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Belgrade Style »

Ово је добар наговештај, што google претрага препоручује...

Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

odlicno, a mozda ro tebi samo pokazuje, jer si isao na taj sajt...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Belgrade Style
junior
junior
Posts: 139
Joined: Sat Sep 17, 2011 10:43 am
Location: Сива сенка беле тврђаве

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Belgrade Style »

Ова прва слика ми је са Mozzila Firefox, а ево и друге са Google Chrome, иначе на оба ми је подешено да не памти историју. Тако да, добро је... :D

Image

Post Reply