Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Transferi

Post by BU Shid »

A kad je na debiju proturio Krneti kroz noge? :D
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Millhill
junior
junior
Posts: 122
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:25 pm

Re: Transferi

Post by Millhill »

To mu je odprilike sve što je i uradio na terenu igrajući za nas. Ima momak dobrog menagera i to je sve. Svašta nešto mora da se desi da on napravi uspešnu karijeru.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Istekao mu ugovor kod nas, a njegova je prednost sto ima i belgijsko državljanstvo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Izgleda da nam se vraća Pavlovski.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Transferi

Post by Romantic »

Dusa me boli za njega i Cavrica. Prerano je otiso, ne razumem to kao ides u B tim neke ekipe pa da je Alteiko iz Madrida Dijega Simeonea dok dovoljno ne stasas... Al jbg razni su u tome poslovi. Radovace me njegov povratak ako se realizuje, pa da vidimo. Ne znam za Cavru kako igra, izgubio sam ga od odlaska od nas. A negde sam procitao, da l' u zurnalu ili gde vec da nas je napustio i Ivica Jovanovic :( meni licno tuga zbog toga. i to da je otiso u Rad sta vise kao slobodan igrac, i dok pisem ovaj post proverih tu informaciju i jeste tacna...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

A kao da oni biraju da l ce da idu ili ne... mada jedva cekaju, nema tu sta. Čavra je na zajmu u danskom Arhusu, a i tamo jedva da igra... A retko ko od naših klinaca i igra negde... Igraju, ali po mknogo slabijim klubovima nego u onima u koji su prodati, ili uopšte ne igraju... Gde je Roda, gde je Golub, Zdjelar sad dobio kao šansu, Gaja "đene, đene", Antonov, Draža na kašičicu...

Pavlovski je profil igrača koji nam treba kao leba!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Millhill
junior
junior
Posts: 122
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:25 pm

Re: Transferi

Post by Millhill »

Rodić je u Krila sovjetov. Valja mu je istekao ugovor sa gaspromom, ili su ga otpustili,nisam siguran. Igra koliko toliko koliko sam uspeo da ispratim. Trener ga često rotira sa saigračem sa te pozicije,jednu igra jedan,drugu drugi.Golub je u Pizi,uživa u razgledanju krivog tornja,jer koliko neigra i tamo u seriji c,ima vremena na pretek za to.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

aaaaaaaaaaaaaa... pa gde bre kostolomac da nam odeeeeee?!

http://www.ofkbeograd.co.rs/slike/press ... zurnal.jpg

Pa to je bio novi Teri Bučer! Njegov prepoznatljivi mavaši geri koji izvodi na polovini terena i vazdušni mdueli će zauvek ostati upamćen! Čovek ne gleda u loptu, vec u igrača...



Šalu na stranu, baš sam se smorio...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Novi igrači OFK Beograda ove zime su postali:

R.BR IME I PREZIME

DATUM RODJENJA

1 NEMANJA VIDAKOVIĆ 19.09.1985
2 TOMISLAV ARČABA 25.03.1986
3 DANIJEL STOJKOVIĆ 14.08.1990
4 ARANDJEL STOJKOVIĆ 02.03.1995
5 PAVLE ŠLJIVANČANIN 23.03.1996
6 DJORDJE LAZOVIĆ 16.11.1992
7 VUK MARTINOVIĆ 19.09.1989
8 DRAGOMIR VUKOBRATOVIĆ 12.05.1988
9 TOMAS VILJOLDO 28.05.1995
10 NEMANJA VLAHOVIĆ 04.01.1991
11 MARKO PAVLOVSKI 07.02.1994
12 EMIR DAUTOVIĆ 05.02.1995
13 ANDRIJA MIJAILOVIĆ 07.06.1995
14 VLADIMIR JOVOVIĆ 26.10.1994
15 IVAN TAPUŠKOVIĆ 06.03.1997
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Transferi

Post by BU Shid »

Malo je glupavo da nam i forum umre... Nekada je to bio prvi sajt na koji sam ulazio kad ustanem, sad se setim s'vremena na vreme da udjem i u 90 posto slucajeva nema novog posta. Otici ce i ovi "prijatni" ljudi iz uprave, doce bolja vremena a forum mora ostati ziv.
Posto nismo vise superligasi malo je teze naci ko je oda nasih gde otisao a jos teze koga smo doveli.

Dosli:

Otisli:
Jesic>Vozdovac
Liscevic>unknown
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

andric i vukobratovic su nas napustili takodje, pejovic je otisao u lucane, ovi sa pozajmica pavlovski, avramovski, jovovic takodje nisu tu, cupic blizi odlasku nego ostanku, ostaje da se vidi ko ce jos da ode...

generacija '97 ce tu da bude gro tima, imamo jedan zanimljiv tandem gigic-duronjic napred ali ne sme sve da se bazira na njima mora tu da dodje jedan proveren iskusan napadac...mali jankovic dosta bolje izgleda i sledece sezone treba da pokaze dal je za ozbiljniji seniorski fudbal, od tih mladjih u vezi tu su jos belakovic, cuckic, gojkov, denkovic, batinica...odbrana nam je najveci problem jer tu smo na nivou beogradske zone...ako cupa ode treba dovesti nekog starog lisca i uz njega kaliti mladog vranjesa...

ovo je brutalan momenat da se napravi ozbiljan preokret sto se tice klupske politike i svega ali svesni smo situacije i ne treba ocekivati tako nesto od ovakve uprave, jeste trener doveden odmah ali i dalje ostaju repovi, zoran loncar nije kadar da bude uspesan sportski direktor, i to mislim iskljucivo na strucan deo ne pricam o ljudskim kvalitetima koji su posebna prica sto se njega tice...

videcemo kako ce ostali da formiraju ekipe do pocetka sezone (munze doveo bekvalca) ali liga je u principu smesna, pa beograd sam vuce sest timova, jedno 5,6 timova van prestonice nema ni nameru da juri prvu ligu, kazem uz ozbiljan plan, program i rad moglo bi vec dogodine da se vrati na veliku scenu sa uigranim timom gde bi klinci bili iskusniji posle 30 kola ali za to treba 7-10 igraca a ne da se dovodi po burazersko-kumovsko-menadzerskoj liniji kao poslednjih godina...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Šidlijo, situacija je tak kakva je, naopaka, izgubilo sve smisao kad smo nečiji privezak i sluzimo za tuđe interese pa se sve to reflektuje na grupu, pa i forum...

Uglavnom, ja pratim isto sve jer ne mogu bez toga, al sam u dusi kao pola čoveka... Dok su ovi tu bolje biti nece, a vec su uradili toliko toga da su se pokazali ko su i šta su... Ipak, u majci Srbiji sve je to nebitno, jer su za neke podobni i sposobni...

Ofkovac ti je od prve do poslednje reci objasnio stanje... Mogu da dodam da je početak priprema sad u ponedeljak i verovatno ce se vise o svemu znati... mislim pre svega na tim... I Plani je istekao ugovor, Dimitrov isto otišao... Ne zna se jos ni da li se sigurno ide na pripreme, svi znaju da smo u takvoj buli da smo pred stečajem...

lončar, tip se vratio, posle onog bezanja sa Milinkovićem u Grčku, negde oktobra-novembra, koji je dovodio trenere, pravio zimus tim, nijednog igrača nije za godinu dana napravio da može da se proda, klasičan spletkaroš i stvarač negativne energije i covek koji gura nos u tudje poslove, a svoj ne zna da radi, je i dalje ovde, a na konferencijama demagogiše o nekom Ofkovom feniksu, umesto da se, da ima iole stida i obraza, pokupi i svima se izvini za svoje neznanje i greške koji je ovoliki klub oterao u ligu sa dobanovcima, odžacima, bežanijama... taj covek, inace najveća igracka legenda za mene koju sam ikada gledao od neke 1987-88, i sada je glavni krojač tima... rasterali smo većinu jer se igracima dugovalo pa su napravili dogovore za čiste papire sa nekima, nikog ne možemo ni da prodamo, eventualno neka crkavica za Čupu, koš nekog klinca možda... Najteži trenuci u istoriji, jedino vadi to što je liga nikakva...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Zurnal kaze da se vracaju Ivelja i Matek... pitacu ih...

update: tacno je...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

mali bajic pojacao bezaniju

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

na prozivci nije bilo planica, ili ga autor teksta u ruznalu nije ubacio...

Post Reply