Internet casuals

svakakve priče...
User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Re: Internet casuals

Post by White boy »

ZlajaOB wrote:Uprava je pocela da razmislja ozbiljno i pametno,isli su po firmama u Borci i skupljali od svake firme po 200 e za izgradnju stadiona...Svako ko da pare dobija godisnju kartu za lozu sledece sezone u prvoj ligi :toooo:
------*-----*-
Smrt sektama !!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Eric Cartman »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:
"Велика је глупост учињена због паљења столица и обрачуна са пандурима. Зар сада, за време Великог Часног поста, када је нам је нешто више од недељу дана остало да дочекамо највећи Хришћански празник - Васкрсење Христово, овакви да изађемо пред Господа Бога? Мислим да ти момци који су направили ту глупост, нису ни свесни да су, пре свега, себи наудили, својој души. Помислили су, да ће "својим херојством", уписати нову страну српског хулиганизма, не знајући какав ће откуп дати на Страшном Христовом суду. Чему онда уопште на подфоруму Србија, у рубрици "Делије и Православље", писање о исповедању праве вере, држање Христових заповести, следовање Светосавског пута? Велика је штета, такође, нанета и клубу, који и овако доживљава клиничку смрт." preuzeto sa http://www.delije.net
------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Internet casuals

Post by voja 10 »

*/-+ ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- */-+
Au, majku ti jebem, šta sve gamiže ovim gradom +!+
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Re: Internet casuals

Post by Richard III »

pa jeste ...kako ce takvi pred gospoda...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

Pinge ponovo na internet stranama Srbije :wink:

rekovalescencija :D
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Eric Cartman »

CURVA wrote:Ајде не смарај Батлеру!!
Ниси ти измислио нет и форуме!!
Јујујујујују

------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Millhill
junior
junior
Posts: 122
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:25 pm

Re: Internet casuals

Post by Millhill »

Black Bloc wrote:Pinge ponovo na internet stranama Srbije :wink:

rekovalescencija :D
zaista me boli kurac...

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

dušan wrote:DOSTA MI JE GLEDANJA NAŠIH IGRAČA U OVA DVA PLJAĆKAŠKA KLUBA,KAD IGRAJU SA OFK BEOGRADOM U PRINCIPU NE IDEM,DA SE NE NERVIRAM.NEKA IDU ONI KOJI IH LIČNO PRODAJU.
PREDLAŽEM DA SE PRED UTAKMICU SA ZVEZDOM STAVI TRANSPARENT-stop odlascima u zvezdu i paartizan-KAD VEĆ NEMAMO UTICAJ NA UPRAVU U KOJOJ SU POLA PARTIZANOVACA A POLA ZVEZDAŠA. I TO BI MOGAO BITI JEDAN OD TRANSPARENATA.
POZDRAV MOJIM OFKOVCIMA.
Dva posta - dva topica....covek je jednostavno trazio mesto ovde...

:D :D :D
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

dobro,covek je malo neiskusan na netu,vazno je da ima pravilno razmisljanje i da je srcem uz klub...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

Iskusan, neiskusan...jebote, nema 5 godina pa da ne moze da se suzdrzi malo...

Procitaj, proskitaj je valjda osnovna stvar pa tek onda pisi i zajebavaj se...u protivnom - ovaj topic se samo puni...i hate posts u slucaju teskih reci...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Re: Internet casuals

Post by zmajevi karaburma »

Splica ustasa:

Moje prvo iskustvo sa transparentom:

Jedan od ekipe mazne sa susila lancun (carsaf) i donese uz opaske "uala care e jebate vidi ajmo pravit transparent"
Ocemo, necemo, aj ocemo. Prepolovi ga i onda spoji da bi izgleda ka transparent. Sta cemo napisat. "Torcida Siromasna Cetvrt?" dobaci neko i onda ostatak ekipe u smijeh. Ovaj u zbunu za koji k...c se smijemo i onda dobija odgovor "bog ti jeba mater tribalo bi 12 lancuna za to". E sad se svi zamisljamo ka sta cemo nesto ono totalno ludo i orginalno. I naravno kao sto se moglo ocekivat od ekipe ka nase, genijalan predlog jednoglasno usvojen "Forza Bili" i jos cemo u sredini prisit grb. Ajmo kod Cane u garazu po sprej (auto lak). Covjek nas prvo otjera u pizdu materinu, pa onda uz prijetnje da cemo nagovarat narkomane iz kvarta da mu obijaju garazu jer da mu je puna garaza felgi za golfa, Cane popusta i daje nam dva plava spreja. Uz to nekom pada na pamet da stavimo i grb izmedju natpisa. E a di nac grb. Nekako u tom momentu neki klinac prolazi u biloj pamucnoj majci sa grbom Hajduka (prodavale se na svakom cosku ali ko ce sad trazit kupovat majce). Minut posli mali placuci ide kuci sa majcom sa ogromnom rupom na prsima na mjestu gdje do minut ranije ponosno staja Hajdukov grb. Imamo sve? Nemamo. Grb je premali ne vidi se. Di ces nac sad veci grb (o crtanju nije bilo govora jer nismo sigurni ni ko ce slova nacrtat a kamoli nesto zahtjevnije) Opet spasonosan prijedlog, stavicemo jedan crveni i jedan plavi komad tkanine ispod grba pa ce bit malo upadljivije. Gdje to nac? Pike kaze ajmo kod Cane ponovo ima tamo. Mi tamo, Pike nesto ka prica sa Canom koji je u plavom radnom mantilu. Odmah je bilo jasno sta ce se desit. Snazno, brzno i precizno samo ja potegao za dzep i u ruci mu je osta komad plave taknine i samo urlik "biiiiiiizzzziiiiiiiiii" jer za njim trca Cana zakrvavljenih ociju i sa francuzem u rukama. Srecom je bio u godinama i sa viskom kila pa je odusta na brzinu. Sad je trebalo nac crvenu tkaninu. Za djavla niko nista nije crveno ima na sebi. Pa sta cemo sad, niko nece da ide po neku svoju crvenu majicu jer svi se pravimo blesavi kako je nemamo. Naravno, tu se najzivcaniji od grupe iznervira ode kuci (u stan ciji je balkon tacno iznad nas) i samo vidis kako skida materinu haljinu sa susila i sjece komad i silazi nazad kod nas "Na jebalo vas crveno platno"
Konacno je sve moglo da pocne. Aj nekako smo ispisali slova, usili to i opet izgledalo malo (grb i crveno plava pozadina) Nista trazi nekog da nacrta srce pa ce sve bit bolje. Naidje sestra od jednog od nas i laganim pokretima ruke iscrta srce. Dok smo se divili dostignucu zacuo se krik sa jednog balkona "ajmeeeeeeee oala majmuna sta mi je ucinija aaaaaaaaaaa Stipe dodji vidit kakvog si debila ujeba sta ga nisan pobacila. Ajmeeeee majko najlipsu haljinu mi je isika ajmeeeeee. Ubicu te majku ti jeben, ja te rodila ja cu te udavit kad dodjes doma olosu, guovno, galijotu, ubojice aaaaaaaaaaa Ma pogledajte susida sta mi je divjak ucinija aaaaaaa Stipe dizi se vataj ga ili cu i tebe nozen probost kad zaspes aaaaajjjjmmmeeeeee majko...Vinko Vinko tribala san te udavit pupcanom vrpcom kad san te ispisala aaaaa"
Naravno mozete zamislit kako smo tog momka dozivali sa ulice narednih godinu dana.
Uglavnom sve je bilo spremno za premijeru naseg transparenta. Utakmica Hajduk-Partizan, idemo ponosno jer prvi put u istoriji nas kvart je uradija nesto kreativno. Dolazimo do ulaza , pandur kaze rasiri mi rasirimo puni ponosa "Ne moze, strani natpis nije dozvoljeno" DEDFF sdecCF
"daj care pusti Forza Bili sta je to nije nista strano?
"ma bizite ca ocu ja posal zbog vas gubit, reka sam ne moze, ni strani salovi ne mogu"
Aj ga jebi sad, ostavicemo ga u grmu pored stadiona zajedno sa salom Verone kojeg je ima jedan nas. Naravno posli utakmice nikome nije palo na pamet da nam je transparent u grmu...
Poslije smo jednoglasno odlucili da vise nikad ni pod kojim uslovima ne pokusavamo nesto slicno radit, previse truda i zajebancije je to iziskivalo za nas ukus.


Sta znam, zajebancija je pravit zastavu sa ekipom, ali ono, ako vec postoji mogucnost stampanja, nemam ja problema sa tim.
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Re: Internet casuals

Post by lamin »

HYAYAAHAHAAAAAAAA!!! KOLKO CARSKI NE VERUJEM!!! ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

ala ovaj gotivi popularnu kohortu...
http://kohortaosijek.blogspot.com/
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Internet casuals

Post by Garfield »

...posle incidenata na zadnjoj utakmici izmedju Milvola i Vest Hema.....
Јенки wrote:
ultrastito wrote:kako je prošao bili brajt? :mrgreen:
Oн је још у затвору :mrgreen:


:lol: :lol: ------*-----*- ------*-----*-

...Billy oglasi se...... :mrgreen:
31300

Post Reply